O FILLMINI

FILLMINI to studio filmowe zajmujące się kompleksową produkcją filmów. Od stworzenia celu kampanii, konceptu i scenariusza, poprzez filmowanie i montaż, po color grading oraz przygotowanie wideo do emisji w Internecie.
Jesteśmy nową grupą filmową, ale każdy z nas nabył unikalne doświadczenie pod czas realizacji wcześniejszych projektów.

 

Naszym celem jest realizacja filmu, który będzie skutecznym elementem strategii marketingowej Twojej marki.

 

Każde wideo kreujemy, planujemy i realizujemy w taki sposób,aby marki naszych klientów się rozwijały.

 

Wierzymy, że estetyczne ujęcia pokazane w niezwykły sposób zachwycają, przykuwają wzrok. Natomiast to właśnie historią jest siłą, która wywołuje emocje w sercach ludzi. Możemy zapomnieć słowa, ale będziemy pamiętać wywołane emocje. Właśnie do tego dążymy – trafić w serca grupy docelowej odbiorców Twojego biznesu.

 

Poza tym studio oferuje usługę projektowania graficznego, animacji (Motion Design), logobook (księga znaków) oraz usługę zdjęć produktowych.

Specjalizujemy się w takich rodzajach projektów filmowych jak: filmy promocyjne, spoty reklamowe, teledyski, filmy wizerunkowe, relacje z wydarzeń, filmy instruktażowe, wywiady.

 

Ciekawostki

Nazwa studia filmowego „FILLMINI” to połączenie nazwiska jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina – Federico Fellini oraz nazwy „film krótkometrażowy”. Sugerujemy tym, że każdy materiał wideo będzie miał nie tylko estetyczne ujęcia, jego siłą będzie historia – wartościowa dla klientów. FILLMINI brzmi jak FEEL (czuć, przeżywać uczucia, emocje). Samolot na logotypie symbolizuje doskonałą konstrukcję, niezawodność oraz lekkość filmów jakie produkuje studio filmowe.
Funpage nosi nazwę FILLMINI family, ponieważ w produkcje każdego filmu i projektu zaangażowanych jest wiele osób, a wkład każdego z nich jest nadzwyczaj ważny. Ktoś pomaga nam zrobić storyboardy, ktoś wskaże, gdzie możemy znaleźć potrzebne rekwizyty, inny udzieli swojego wizerunku w materiale filmowym. W naszej medialnej rodzinie są osoby, które cały czas wspierają nasz zespół swoim pozytywnym nastawieniem i pilnowaniem, aby na planie nie ginęły rekwizyty, a kiedy trzeba zrobią wszystkim gorącą herbatę.
Filmowanie to nasz sposób na życie.
Stwórzmy historię razem!